A-A+vision

Новини

Назад

Маріуполь – єдине місто в Донецькій області, де буде подана гаряча вода

13 жовтня 2017, 15:14
1085
Суспільство, Житлово-комунальне господарство

Про це стало відомо під час проведення Штабу з підготовки до опалювального сезону. Вадим Бойченко тримає дане питання під особистим контролем.

За словами міського голови, опалювальний сезон 2017-2018 маріупольці пройдуть з централізованим постачанням гарячої води. Однак вже у наступні періоди треба приймати рішення з використанням альтернативної подачі гарячої води. Програма з установки бойлерів дала свої позитивні результати. Сьогодні майже всі маріупольські медичні установи та установи освіти обладнані приборами для підігріву  води. Вадим Бойченко підкреслив, що до наступного опалювального періоду повинен бути розроблений чіткий план, як буде працювати система подавання гарячої води населенню.

Зараз ми майже повністю забезпечили альтернативною гарячою водою соціальну сферу. Тим самим знижається доходна частина Маріупольтепломережі. Вже наприкінці опалювального сезону ми повинні прийняти рішення, що ми будемо робити з гарячою водою надалі. Або ми залишаємо її централізованою, або ми розробляємо Програму та переходимо на альтернативне гаряче водопостачання,
зауважив міський голова.