vision

Новини

Назад

Литовці розпочнуть дружній велопробіг з Маріуполя

27 серпня 2017, 18:24
843
Суспільство

Про це під час зустрічі з першим заступником міського голови Олександром Голтвенко розповіли Надзвичайний та Повноважний посол Литовської республіки в Україні Марюс Януконіс та литовський депутат Андрюс Кубілюс. Почесні гості разом з десятьма велосипедистами з Литви змогли отримати відповіді на запитання з приводу Маріуполя.

В першу чергу Олександр Голтвенко подякував гостям за допомогу та підкреслив, що  такі візити дуже важливі для Маріуполя. Під час спілкування він розповів учасникам делегації про туристичний розвиток та економічний потенціал міста. За його словами, до Маріуполя приїжджають все більше гостей з інших регіонів України. «Останнім часом ми можемо побачити на наших пляжах до 35 тисяч відпочиваючих на день. Почав розвиватися і туристичний бізнес. Однак, є і проблеми, з якими міська влада намагається впоратися – це, наприклад, якість питної води та логістичне сполучення з Маріуполем».

Окремо перший заступник міського голови розповів про переселенців та яку допомогу їм надало місто.

Марюс Януконіс у свою чергу розповів, що велопробіг було задумано задля підтвердження дружніх відносин та солідарності до України. Під час спілкування, він та Андрюс Кубілюс цікавилися питаннями щодо становища навколо Маріуполя – розвиток селищ, аграрні питання, тощо.

Завершилось спілкування обміном пам’ятних сувенірів.