A-A+vision

Новини

Назад

Літо без вікових обмежень: для маріупольських пенсіонерів організовують активне дозвілля

17 липня 2019, 17:30
240
Суспільство

Підопічні Територіального центру соціального обслуговування Центрального району насичено проводять літній відпочинок. Для людей похилого віку організовують цікаві заходи, екскурсії та навіть танці.

За словами директора Територіального центру Центрального району Анни Камаралі, протягом літнього сезону кожні вихідні для підопічних організовуються «танцювальні вихідні». Вони можуть не тільки насолодитися улюбленою музикою, а й потанцювати. Їх проводять на трьох локаціях: в парку «Веселка», Театральному сквері і Міському саду.

Крім того, по суботах проводяться екскурсії по туристичному кластеру Марії. Пенсіонерам розповідають про історичне минуле нашого міста і знайомлять з його архітектурою.

«Усі заходи ми проводимо спільно з департаментами культурно-громадського розвитку і соціального захисту населення. Для нас важливо зробити літо насиченим і цікавим для наших підопічних», - розповідає Анна Камаралі.

Варто відзначити, що Територіальний центр соціального обслуговування Центрального району працює протягом усього літа. Центр може обслужити 50 чоловік протягом 21 дня. Тут відвідувачі займаються фізкультурою і оздоровленням. Для них організовують зустрічі з поетами, співробітниками музею і бібліотек. Все це на безкоштовній основі.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.