A-A+vision

Новини

Назад

Ксенія Сухова привітала дитячий реабілітаційний центр з днем народження

01 червня 2020, 16:41
247
Суспільство

Дитячий реабілітаційний центр «Добрий самарянин» зазначив 19-й день народження. Його вихованців і співробітників привітала заступник міського голови Ксенія Сухова.

Хлопчики і дівчатка центру влаштували справжнє свято: читали вірші, співали, грали на гітарі. Працівники також брали участь в урочистостях. Кожній дитині вони прочитали побажання на майбутнє.

Діти з радістю зустріли гостей. Ксенія Сухова подякувала за такий теплий прийом, відзначивши, важливість роботи реабілітаційних центрів.

«Хочу подякувати працівникам центру за вашу працю, за велике і добре серце, за те, що створили таку сім'ю. Тут діти відчувають себе не просто захищеними, а відчувають, що їх люблять, про них піклуються, вони важливі та потрібні», - зазначила Ксенія Сухова.

Крім того, заступник міського голови передала дітям подарунки від муніципалітету. Слова подяки за підтримку висловив директор центру «Добрий самарянин» Руслан Бородай.

«Тут зібралися ті, хто бере участь в житті дітей. За 19 років тут знайшли путівку в життя понад 800 хлопців. Я задавався питанням - як стало можливим таке в Маріуполі? Унікальність ситуації в тому, що всі разом - міська влада, поліція, небайдужі підприємці, - об'єдналися заради дітей», - висловив упевненість він.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.