A-A+vision

Новини

Назад

Ксенія Сухова привітала «Джерело надії» з 25-річчям

10 березня 2020, 14:52
180
Суспільство, Соціальне забезпечення

Сьогодні «Громадська организація інвалідів «Джерело надії» відзначила своє 25-річчя. За цей час вона стала другим домом для багатьох людей з інвалідністю. Тут спілкуються, захоплюються новими творчими тенденціями і влаштовують культурно-масові заходи. Також опікуються проблемами інфраструктурної та інтелектуальної доступності.

Заступниця міського голови Ксенія Сухова привітала присутніх членів організації зі святом, та побажала наснаги до життя та міцного здоров’я.

«В житті важливо відчувати підтримку і турботу. Зустріти однодумців, які зрозуміють і протягнуть руку допомоги. Рада, що вашому колективу це вдалося. Дякую за ваш ентузіазм, доброт і натхнення. З кожним роком Маріуполь змінюється. Він стає доступнішим, затишніше і комфортніше для вас. Оновлюючи інфраструктурні об'єкти, будуючи нові центри соціальних послуг, докладаємо всіх зусиль, щоб всі люди відчували себе рівними», - відзначила заступниця міського голови.

У свою чергу голова організації Маргарита Губарєва виразила подяку місту за підтримку багатьох їх ініціатив: «Ми завжди відчуваємо турботу муніципалітету та бажання зробити для наших підопічних кращі умови. Радіємо, що мали можливість взяти участь у інклюзивному фестивалі «Разом ми єдині». Цей захід нас згуртував та відкрив багато нових талантів». 

Голова «Джерела надії» вручила Ксенії Суховій подяку та картину.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.