A-A+vision

Новини

Назад

Комітети беруть участь у розробці Словника вулиць Маріуполя

12 вересня 2019, 12:14
242
Діяльність депутатського корпусу

У міській раді актуалізують і створюють сучасний Словник вулиць. Це буде офіційний документ, який містить назви всіх вулиць, провулків і проспектів. Допомогу в зборі даних надають комітети самоорганізації населення.

Як розповіли в Головному управлінні містобудування та архітектури, цей Словник повинен стати основою ведення різних національних і місцевих реєстрів і довідників. Комітети самоорганізації населення залучили до наповнення документа через недопущення внесення в Словник відомостей про одні й ті ж самі об'єкті топоніміки, для уточнення назв вулиць та інших об'єктів при формуванні списку.

«Великий обсяг роботи виконали в комітетах, звіряли офіційні назви вулиць, провулків, проїздів, щоб відповідали дійсності», - говорить голова КСН «Жемчужний» Ольга Крехович.

Її колега, з комітету «Первомайський» розповідає, що для точності та достовірності інформації перевіряли кожен будинок. «У приватному секторі складно структурувати уточнені дані. Особливо враховуючи, що деякі вулиці були перейменовані по кілька разів і виникала плутанина з назвами», - ділиться голова КСН «Первомайський» Ірина Демченко.

Всю інформацію відповідальні за збір даних комітети передають до Головного управління містобудування та архітектури для подальшого опрацювання.