A-A+vision

Новини

Назад

Юні члени Малої академії наук захистили наукові роботи

18 лютого 2020, 16:53
129
Освіта

У Маріуполі пройшов обласний етап Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт членів Малої академії наук України. Основна мета - пошук обдарованої молоді, залучення її до наукової діяльності та створення умов для її реалізації.

Обласний етап пройшов в трьох містах Донецької області - Слов'янську, Покровську та Маріуполі. Маріуполь представили близько 60 школярів, які стали переможцями міських етапів конкурсу. На базі Маріупольського гуманітарного університету учасники представили результати власних наукових досліджень в семи секціях: «Економічна теорія та історія економічної думки», «Мікроекономіка і макроекономіка», «Фінанси, грошовий обіг і кредит» та інше.

Школярі досліджували захист прав дітей та особливості шкільного самоврядування, роль інвестиційних процесів у національній економіці, стан сучасного грошового ринку і його вплив на економічні процеси, розвиток малого бізнесу. Захист науково-дослідницьких робіт проходив і в онлайн-режимі.

Результати обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України будуть розміщені на сайті Донецької обласної Малої академії наук учнівської молоді.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.