vision

Новини

Назад

Інноваційний освітній простір EduSpace: у Маріуполі провели опитування серед студентів

31 липня 2020, 13:14
217
Суспільство, Освіта

У рамках проєкту «Відкритий освітній простір для студентів та громади» у Донецькому університеті управління реконструюють навчальний корпус та створять інноваційний освітній простір EduSpace. Серед студентів навчальних закладів-переселенців провели опитування стосовно їх очікувань та потреб.

В опитуванні взяли участь понад 500 осіб.  Воно засвідчило високий запит на заняття спортом у близько половини студентської аудиторії. До другої за популярністю групи локацій EduSpace, які студенти готові відвідувати на регулярній основі, потрапили Smart-бібліотека (35,6%). Також популярними локаціями стали  Центр лідерства та професійного розвитку (35,0%) та  Студентський клуб – осередок студентського самоврядування (33,1%).

Зазначимо, що освітній простір EduSpace планується створити на базі 3 корпусу Донецького державного університету управління по вулиці Макара Мазая, 15. Його мета - сприяння кращій соціальній згуртованості та економічному розвитку в Східному регіоні України.

Проєкт реалізується в межах Програми «Підтримка ЄС переміщеним закладам вищої освіти на сході Україні». Його підтримує маріупольський муніципалітет.

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.