Новини

Назад

Інформаційне повідомлення про подання заяв про вступ до Комісії з розгляду питань надання компенсації для відновлення окремих категорій об'єктів нерухомого майна

18 вересня 2023, 11:20
991
Суспільство

Відповідно до пункту 7 Порядку надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації, з використанням електронної публічної послуги «єВідновлення», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.04.2023 р. № 381, рішенням виконавчого комітету Маріупольської міської ради від 15.09.2023 № 104 «Про утворення Комісії з розгляду питань надання компенсації для відновлення окремих категорій об'єктів нерухомого майна на території Маріупольської міської територіальної громади, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України» (далі – рішення):

 утворено Комісію з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України (далі – Комісія);

визначено максимальну кількість членів Комісії 7 (сім) осіб, в якій представників від громадськості 2 (дві) особи.

З метою формування персонального складу Комісії представникам громадськості необхідно до 16:00   22.09. 2023 р. подати заяву про висунення кандидатури. Заява подається у довільній формі, придатній для сприйняття її змісту, із зазначенням у ній прізвища, власного імені, по батькові (за наявності), реєстраційного номер облікової картки платника податків кандидатури представника а також таких відомостей про заявника:

для міжнародної чи громадської організації:

- найменування;

- напрями діяльності;

- код юридичної особи згідно з ЄДРПОУ (за наявності);

- місцезнаходження;

- контактні дані (номер телефону, адреса електронної пошти);

Важливо! Кандидатури від громадськості можуть висуватися міжнародними та громадськими організаціями, в тому числі антикорупційними.

Подання документів здійснюється до виконавчого комітету  Маріупольської міської ради:

 за адресою: м. Дніпро, вул. Княгині Ольги, 11;

на електронну адресу: [email protected]

 

До відома: У разі перевищення кількості заяв граничної чисельності представників від громадськості (2 особи) висунуті кандидатури включаються до складу Комісії у міру черговості надходження заяв, при цьому особи, які мають більше одного року досвіду роботи у сфері будівництва, протидії корупції, внутрішнього аудиту чи моніторингу закупівель, мають переважне право на включення до складу Комісії, не дивлячись на черговість подання таких кандидатур.

Для довідок та уточнення інформації е-mail: [email protected]