vision

Новини

Назад

Інформація про дослідження морської води

02 вересня 2019, 12:20
346
Екологія

Маріупольська міська філіїя ДУ «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України» інформує  про результати моніторингових  досліджень  проб морської води  за мікробіологічними  показниками, відібраних 27 серпня в межах  міських  пляжів. Холерний вібріон та патогенна флора не виявлені. Показники вірусного забруднення морської води не встановлені.

Відносно минулого тижня, стан морської води дещо покращився. В трьох з п’яти проб морської води індекс ЛКП (лактозопозитивні кишкові палички) перевищував нормативний показник.

Найбільше забруднення  виявлено в контрольних точках відбору на пляжах Приморського району біля готелю «Турист»(створ №112)  та біля судноремонтного заводу(створ №113). Показник індексу ЛКП в цих точках відбору становив 70000 на 1 дм куб та 24000 на 1 дм куб, відповідно, при нормі не більше 5000  на 1 дм куб. В контрольній точці відбору на пляжі Приморського району біля кафе «RAFALE» (створ №114) індекс ЛКП становив 6200 на 1 дм куб.

Чистою була вода на пляжах Лівобережного району в контрольних точках відбору в районі вулиці Виноградної, 140 (створ № 110) та в районі водної станції «Наш куточок»(створ №111).

З метою профілактики  виникнення та поширення гострих кишкових інфекцій фахівці лабораторного центру  радять  маріупольцям та гостям нашого міста:

  • обмежити купання на ділянках пляжу з нестабільними бактеріологічними показниками;
  • при купанні не ковтати морську воду;
  • дотримуватися правил особистої гігієни;
  • не купувати харчові продукти у випадкових людей, які торгують  на пляжах та в місцях, не призначених для торгівлі;
  • не вживати питну воду із сумнівних джерел;
  • якісно мити чистою водою овочі та фрукти перед споживанням;
  • не брати на відпочинок та не споживати харчові продукти, які швидко псуються

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.