A-A+vision

Новини

Назад

Інформація про дослідження морської води

12 липня 2019, 10:56
442
Екологія

Маріупольська міська філіїя ДУ «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України» інформує  про результати моніторингових  досліджень  проб морської води  за мікробіологічними  показниками, відібраних 8 липня в межах  міських  пляжів. Холерний вібріон та патогенна флора не виявлені. Показники вірусного забруднення морської води не встановлені.

У всіх пяти пробах морської води індекс ЛКП (лактозопозитивні кишкові палички) перевищує нормативний показник.

Найбільше забруднення виявлено в контрольній точці відбору на пляжах Приморського району біля готелю «Турист»(створ №112) та на Лівобережному пляжі в районі водної станції «Наш куточок»(створ №111). Показник індексу ЛКП в цих точках відбору становив 70000  на 1 дм куб, при нормі не більше 5000  на 1 дм куб. На Лівобережному пляжі в районі вулиці Виноградної, 140 (створ № 110)  індекс ЛКП становив 13000 на 1 дм куб. В контрольних точках відбору на пляжах Приморського району в біля судноремонтного заводу(створ №113) та біля кафе «RAFALE» (створ №114) показник індексу  ЛКП дещо кращий від вищевказаних точок, але все ж перевищував норматив і становив 6200 на 1 дм куб, при нормі не більше 5000  на 1 дм куб.

З метою профілактики  виникнення та поширення гострих кишкових інфекцій фахівці лабораторного центру  радять  маріупольцям та гостям нашого міста:

  • обмежити купання на ділянках пляжу з нестабільними бактеріологічними показниками;
  • при купанні не ковтати морську воду;
  • дотримуватися правил особистої гігієни;
  • не купувати харчові продукти у випадкових людей, які торгують  на пляжах та в місцях, не призначених для торгівлі;
  • не вживати питну воду із сумнівних джерел;
  • якісно мити чистою водою овочі та фрукти перед споживанням;
  • не брати на відпочинок та не споживати харчові продукти, які швидко псуються

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.