vision

Новини

Назад

Головне управління містобудування і архітектури інформує

05 березня 2021, 14:32
455
Оголошення

Головне управління містобудування і архітектури Маріупольської міської ради інформує про початок процедури спеціального зонального погодження для будівництва комплексу 2-поверхових зблокованих житлових будинків (таунхаусів) у мікрорайоні «Бригантина», №204 в Приморському районі міста Маріуполя громадянину Павленку Роману Валерійовичу.

Місце розміщення земельної ділянки – мікрорайон «Бригантина», №204 в Приморському районі міста Маріуполя.

Найменування об’єкту – будівництво комплексу індивідуальних зблокованих житлових будинків (таунхаусів).

Площа земельної  ділянки – 0,0590 га.

Замовник – Павленко Роман Валерійович.

Пропозиції і зауваження приймаються головним управлінням містобудування і архітектури Маріупольської міської ради письмово впродовж 30 календарних днів за адресою: м. Маріуполь,  вул. Італійська, 90.

 

Головне управління містобудування і архітектури Маріупольської міської ради інформує про початок процедури спеціального зонального погодження для зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка № 168) по вул. Косогірній в садівниче-городньому товаристві «Родничок» Центрального району м. Маріуполя

Місце розміщення земельної ділянки – садівниче-городнє товариство «Родничок», вул. Косогірна, земельна ділянка №168, Центральний район,  м. Маріуполь.

Найменування об’єкту будівництва – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Площа земельної  ділянки – 0,055 га.

Замовник будівництва – Трофимов Сергій Володимирович.

Пропозиції і зауваження приймаються головним управлінням містобудування і архітектури Маріупольської міської ради письмово впродовж  30 календарних днів за адресою:  м. Маріуполь, вул. Італійська, 90.

 

Головне управління містобудування і архітектури Маріупольської міської ради інформує про початок процедури спеціального зонального погодження для надання земельної ділянки під будівництво індивідуального гаража по вул. Кленовій (біля будинку № 4) в Центральному районі м. Маріуполя.

Місце розміщення земельної ділянки – вул. Кленова (біля будинку № 4) в Центральному районі м. Маріуполя.

Найменування об’єкту будівництва – будівництво індивідуального гаража.

Площа земельної  ділянки – 0,0100 га.

Замовник будівництва – Фунько Василь Володимирович.

Пропозиції і зауваження приймаються головним управлінням містобудування і архітектури Маріупольської міської ради письмово впродовж 30 календарних днів за адресою:  м. Маріуполь,  вул. Італійська, 90.

 

Головне управління містобудування і архітектури Маріупольської міської ради інформує про початок процедури спеціального зонального погодження для зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка № 38) по вул. Радгоспній в садівниче-городньому товаристві «Родничок» Центрального району м. Маріуполя.

Місце розміщення земельної ділянки – садівниче-городнє товариство «Родничок», вул. Радгоспна, земельна ділянка №38, Центральний район,  м. Маріуполь.

Найменування об’єкту будівництва – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Площа земельної  ділянки – 0,0628 га.

Замовник будівництва – Шеремет Микола Миколайович.

Пропозиції і зауваження приймаються головним управлінням містобудування і архітектури Маріупольської міської ради письмово впродовж  30 календарних днів за адресою: м.Маріуполь, вул. Італійська, 90.