A-A+vision

Новини

Назад

Головна ялинка Лівобережного району повернеться в парк «Веселка»

12 грудня 2019, 16:51
153
Суспільство

В цьому році в Маріуполі відкриють відразу дві головні ялинки. Вони розташуються на Театральній площі та в лівобережному парку «Веселка». Висота кожної складе 16 метрів. Оформлені «зелені красуні» будуть в різних стилях. А в ході урочистого відкриття 19 грудня святкові локації в двох районах міста об'єднає телеміст.

За словами голови Лівобережної районної адміністрації Віктора Очеретине, установка ялинки в парку «Веселка» почнеться в найближчі дні.

«Ми повністю оновили всі голкові елементи. Висота ялинки 16 метрів, на верхівці ми розмістимо півтораметровий кристал. Упевнений, вона викличе захват у маріупольців. Будуть обладнані фотозони, а ілюмінація доповнить футуристичний новорічний дизайн», - зазначив він.

Варто відзначити, що раніше головна ялинка Лівобережного району розташовувалася саме в парку «Веселка». Тепер, після реконструкції парку, вона повернеться на своє історичне місце.

Ялинка на Театральній площі також заграє новими вогнями. Зараз підрядник налаштовує досить складну систему її ілюмінації. У планах замінити світлодіодні фігури і біля основи ялинки.

«Ми оновили програмне забезпечення ілюмінації й тепер маріупольців чекає її нове світлове вбрання. Приходьте 19 грудня і дізнайтеся, якими саме квітами в цьому році заграє новорічна красуня», - зазначила директор ККП «m.EHUB» Марія Сльота.

Урочисте відкриття відбудеться о 18:00. У цей день запалять новорічні вогні і на ялинках Приморського і Кальміуського районів.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.