A-A+vision

Новини

Назад

Головам ОСББ провели тренінги із сортування побутових відходів

14 серпня 2020, 14:35
364
Суспільство, Житлово-комунальне господарство

У Маріуполі триває конкурс «ЕкоДвір». Вже проведена серія тренінгів з роздільного збору побутових відходів та їх ефективної продажу. Наступного тижня учасники починають самостійно організовувати навчальні заходи для всіх сусідів в будинках. Про це повідомляє прес-служба Групи Метінвест.

У конкурсі «ЕкоДвір» громадської спілки «Зелений центр Метінвест» беруть участь 67 ОСББ. Це учасники проекту «Забиваємо баки», реалізованого в рамках конкурсу соціальних проектів «Місто - нашими руками», а також ОСББ, які встановили баки для роздільного збору відходів, вигравши грант від «Громадського бюджету».

Для понад 250 представників даних ОСББ голова «Зеленої ради» при виконавчому комітеті міської ради Валентина Абалмасова і керівник громадської організації «Еко Гурт» Анна Чебан провели 12 лекцій, розповівши про правила і нюанси сортування побутових відходів і їх продажу.

«Найбільш обговорюваними темами під час тренінгів стали питання здачі тетрапаків і батарейок. А також маркування пластика, що підлягає вторинній переробці», - зазначила Валентина Абалмасова.

Тепер слухачі лекцій готуються до другого етапу конкурсу. Вони самостійно проведуть інформаційні заходи для жителів своїх будинків. ОСББ, які зуміли залучити більшу кількість жителів в процес навчання і сортування, отримають сертифікати на придбання товарів для підвищення комфорту своїх будинків.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.