A-A+vision

Новини

Назад

Голів маріупольських ОСББ навчають роботі з програмою «Енергодім»

20 лютого 2020, 11:01
150
Суспільство, Житлово-комунальне господарство

У Маріуполі пройшов перший із серії тренінгів для голів ОСББ з питань участі в державних, муніципальних програмах підтримки і управління будинками. У ньому взяли участь близько 20 людей. Темою навчання стало отримання кредиту на проведення енергоефективних заходів в рамках програми «Енергодім».

Основна мета - розповісти про вимоги банку до позичальника, його кредитоспроможності, про необхідний пакет документів і підготовку до співпраці з банком. Пояснити, що готувати документи і формувати грошові резерви на банківські комісії та так звані «страхові депозити» необхідно починати за 2-4 місяці до планової подачі заявки на кредит.

«Для нас головне - створити комфортні умови для мешканців міста. Завдяки участі в програмі «Енергодім» у них з'явився новий інструмент для проведення заходів з енергоефективності. Потрібно навчити людей працювати з цією програмою», - зазначив начальник управління з питань розвитку та підтримки об'єднань співвласників багатоквартирних будинків Сергій Марчук.

Сьогодні тренери проєкту проведуть додаткові консультації для бажаючих. Також вже в квітні планують провести ще два тренінги. Темами стануть - правила проведення загальних зборів і юридичні аспекти управління багатоквартирними будинками.

Тренінги проходять в рамках програми «Енергоефективність для України» від Міжнародної фінансової корпорації IFC.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.