ФК Маріуполь обіграв Дніпро-1

21 вересня 2020, 11:51
486
Спорт

В рамках поєдинку третього туру чемпіонату України Дніпро-1 приймав на своєму полі ФК Маріуполь. Зустріч виявилася не простою, але наші футболісти змогли обіграти суперника. Рахунок - 1: 2.

Як повідомляє прес-служба ФК Маріуполь, старт поєдинку був за господарями. Вже на 1-й хвилині Цуренко прострілив на ближню штангу - Чоботенко випередив Хобленко. У наступній атаці все той же Хобленко пробив метрів з п'яти. Поступово азовці відсунули гру від своїх воріт. На 19-й хвилині Кулаков після довгої передачі Гальчука спробував забити гол, але пробив вище «рамки».

У наступній атаці маріупольці все ж відкрили рахунок. Горбунов перехопив м'яч після помилки Ді Франко і передав пас Бондаренко. Він на швидкості наблизився до штрафного і пробив у ліву «дев'ятку».

Після перерви «Дніпро-1» продовжував тиснути на оборону гостей і на 60-й хвилині зрівняв рахунок. Фланговий простріл Дубінчака точним ударом завершив Хобленко. На 78-й хвилині один Кащук навісив, а Сагуткін майстерно пробив головою.