ФК «Маріуполь» зустрівся на полі з «Шахтарем»

02 грудня 2019, 11:24
647
Спорт

В рамках 16-го туру української Прем'єр-ліги «Маріуполь» зустрівся на полі з «Шахтарем». Наші футболісти змогли показати сильну гру і завершити матч з рахунком 1: 1. Міська команда займає шосту сходинку турнірної таблиці.

Як повідомляє прес-служба ФК «Маріуполь», азовці активно почали матч і провели кілька атак на ворота Андрія Пятова. Але на 15-й хвилині «гірники» відкрили рахунок. Тайсон холоднокровно реалізував пенальті, який рефері призначив після єдиноборства Коноплянки і Полегенько.

На 49-й хвилині матчу Тищенко навісив на дальній кут воротарського - Болбат послав м'яч у поперечину, а після відскоку Ілля Путря зміг забити гол. Рахунок став 1: 1.

Маріупольці незабаром змогли наблизитися до другого голу. За п'ять хвилин до кінця основного часу Путря завершив контратаку точним ударом в кут воріт, але був зафіксований офсайд.

Фінальний штурм воріт «Маріуполя» в компенсований час успіху донецькому клубу не приніс. Азовці змогли відбити всі атаки. Як підсумок, нічия 1: 1.