ФК «Маріуполь» здобув перемогу в матчі з «Зорею»

22 жовтня 2018, 14:44
682
Спорт

Завершився матч одинадцятого туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги. ФК «Маріуполь» приймав луганську «Зорю» і зумів здобути перемогу з рахунком 3: 2.

Гра проходила з явною перевагою господарів поля. В кінці першого тайму перевага команди вилилося в два голи. На 31-й хвилині В'ячеслав Чурко, на правому фланзі, зробив простріл на Андрія Борячука, який завдав точного удару - 1: 0. А на 36-й хвилині Владислав Вакула навісив з кутового, м'яч пролетів по воротарському і від коліна Андрія Борячука залетів у ворота - 2: 0.На 85-й хвилині гол забив Олександр Зубков. Рахунок став 3: 0.

Лише в кінці матчу гравець «Зорі» Артем Громов забив перший гол у відповідь, а вже в доданий арбітром час Євген Чеберко скоротив розрив до мінімуму - 3: 2.

Таким чином, в турнірній таблиці після 12 матчів у «Маріуполя» 17 очок і 5-е місце, а у «Зорі» залишилося 14 балів і 6-е місце.