ФК «Маріуполь» в спарингу програв «Зорі»

15 жовтня 2019, 15:49
484
Спорт

Футбольний клуб «Маріуполь» провів спаринг з «Зорею». Матч відбувся в Запоріжжі. Перший тайм пройшов за переваги азовців, а от у другому суперники обіграли нашу команду.

Як повідомляє прес-служба ФК «Маріуполь», на початку гри підопічні Олександра Бабича створили кілька хороших моментів і на 37-й хвилині відкрили рахунок. Владислав Вакула здорово пробив з лінії штрафного у дальню «дев'ятку».

На початку другої половини матчу «Зоря» зрівняла рахунок - Кочергін пробив з центру штрафного майданчика. Потім Луньов подвоїв перевагу господарів. На 75-й хвилині Юрченко забив м'яч у сітку воріт азовців. Гра закінчилася з рахунком 3:1 на користь «Зорі».

Нагадаємо, що черговий домашній матч ФК «Маріуполь» проведе проти «Дніпро-1». Гра відбудеться в неділю, 20-го жовтня, на стадіоні імені Бойка. Початок о 14:00.