ФК «Маріуполь» та польський «Ракув» зіграли внічию

18 січня 2021, 15:01
657
Спорт

Гра пройшла в рамках другого товариського поєдинку на зборах в Анталії. Як повідомляє прес-служба маріупольського клубу, перший тайм пройшов за переваги маріупольської команди.

На 37-й хвилині поєдинку наш клуб відкрив рахунок. Після подачі кутового Сергій Чоботенко переправив м'яч у ворота. Але секундою раніше рефері зафіксував фол на Кулакова. Кащук успішно реалізував одинадцятиметровий. В кінці тайму польські футболісти зрівняли рахунок. Після подачі кутового Кржужак забив гол.

Другий тайм пройшов без особливої переваги однієї з команд. Рефері призначив пенальті у ворота азовців. Шварц забив. Потім було призначено пенальті в польські ворота. Танковскій також зумів його реалізувати. Підсумок матчу - 2: 2