ФК «Маріуполь» поборовся за путівку до Ліги Європи

30 липня 2020, 09:17
305
Спорт

У фіналі плей-офф Прем'єр-ліги за вихід в кваліфікацію Ліги Європи ФК «Маріуполь» зустрівся на полі з «Колосом». Азовські футболісти не змогли переграти супротивника. Матч завершився з рахунком - 1: 0.

Початок активних дій було покладено на 18-й хвилині, коли гравець «Колоса» Антюх обіграв на правому фланзі захисника. Він виконав передачу в район воротарського майданчика на Морозко, однак той пробив повз ворота. Азовці робили акцент на контролі м'яча і намагалися розкрити оборону господарів через фланги, де проявляли активність Полегенько та Корнієнко. Але гол забити не вдалося.

Після перерви футболісти «Колоса» заграли активніше та створили перший небезпечний момент у матчі. На 51-й хвилині Бондаренко пробив головою - Гальчук витягнув м'яч з верхнього кута. Маріупольці повернули м'яч під свій контроль, але зламати оборону «Колоса» не вдавалося.

У підсумку за два тайми команди не змогли виявити переможця. Було призначено додатковий час. На 95-й хвилині «Колосу» вдалося забити м'яч. Вийшовши на заміну Лисенко навісив м'яч зліва в район воротарського майданчика, де Антюх виграв верхову боротьбу у Тищенко і несильним, але точним ударом спрямував м'яч у сітку воріт. Олександр Бабіч відразу ж випустив двох свіжих нападників - Кащука та Кулакова. Азовці перехопили ініціативу, але перевести гру в серію пенальті не встигли.