ФК «Маріуполь» обіграв донецький «Олімпік»

17 вересня 2018, 15:40
973
Спорт

У рамках восьмого туру чемпіонату України з футболу ФК «Маріуроль» переміг в гостях донецький «Олімпік». Рахунок гри - 3: 1 на користь маріупольців.

Команда Олександра Бабича вже на восьмій хвилині протистояння зуміла відкрити рахунок в матчі. Валерій Федорчук після передачі від Руслана Фоміна першим же дотиком відправив м'яч точно в кут воріт суперника.

На 26 хвилині «Олімпік» зрівняв рахунок. Сергій Вакуленко переграв «з позначки» голкіпера азовців після фолу, який на собі заробив Віталій Балашов.

Маріупольці в цьому матчі виглядали на голову сильніші за суперника і в кінці зустрічі заслужено довели матч до перемоги. На 80-й хвилині свій м'яч забив Фомін, а ще через кілька хвилин Федорчук оформив дубль і встановив остаточний рахунок матчу - 3: 1 на користь «Маріуполя».

Завдяки цій перемозі приазовці піднялися на 10-е місце в таблиці УПЛ, набравши 7 очок.