A-A+vision

Новини

Назад

Фахівці маріупольського муніцпилітету серед кращих на курсі Київської Школи Економіки

30 червня 2020, 13:00
117
Суспільство

Своє навчання завершила група курсу «Менеджер із закупівель» Центру вдосконалення закупівель Київської Школи Економіки (CEP KSE).  Однією з кращих студенток цієї групи за кількістю отриманих балів під час навчання стала маріупольський фахівець Юлія Дудєнкова. Вона працює головним спеціалістом відділу конкурентного опрацювання та аналізу ринку тендерного управління.

CEP KSE - це навчально-аналітичний центр створений в рамках проєкту USAID UK AID «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах». Головна мета - підвищити рівень професіоналізму закупівельної функції державних і приватних організацій шляхом проведення аналітичних досліджень у даній сфері та впровадження ефективних навчальних програм. До проведення курсів залучають кращих світових та українських експертів закупівельної сфери та застосувується найдієвіша система у світі для навчання дорослих blended learning.

Про Центр вдосконалення закупівель Київської школи економіки Юлія Дудєнкова дізналася від своїх колег, які вже пройшли навчання у минулому: «У лютому було оголошено набір на освітню програму «Менеджер із закупівель», на яку я одразу подала заявку, оскільки вважаю, що людина повинна постійно розвиватися та вдосконалюватися, в тому числі і на професійному рівні. Пройшовши навчання я отримала багато нових знань, інструментів та методик у закупівельній діяльності, які планую застосовувати у своїй подальшій робочій практиці. Це навчання було для мене новим досвідом і доказом, що сучасні технології дають змогу проходити навчання на високому рівні, незважаючи на карантинні обмеження».

«Менеджер із закупівель» - флагманський курс Центру вдосконалення закупівель KSE. Поряд з топовими практиками закупівельної галузі як у бізнесі, так і публічному секторі, викладають дата-аналітики Центру, які проводять аналітичні дослідження, розробляють полісі брифи та IT інструменти для PROZORRO. Таким чином, у студентів є можливість поставити питання власне розробникам інтерактивних сервісів.

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.