A-A+vision

Новини

Назад

ДТЕК інформує про контрольні перевірки щодо «самовільного підключення» до електромереж

01 червня 2020, 09:28
163
Житлово-комунальне господарство

Як повідомляють у ДТЕК «Донецькі електромережі», підприємство буде проводити контрольні перевірки щодо «самовільного підключення» до електромереж. Клієнтів, що несанкціоновано підключаються до мережі, буде знеструмлено. Це стосується клієнтів, котрим було припинено електропостачання до 12 березня за заборгованість, сформовану до карантину.

Знеструмлення не стосуються тих клієнтів, що накопичили заборгованості в період карантину. У ДТЕК зазначили, значна кількість клієнтів порушила законодавство України і самовільно підключилася до мереж, щоб і далі безоплатно споживати електроенергію. Обов’язок споживача сплачувати за електроенергію визначається ст.58 п.3.1 закону України «Про ринок електричної енергії».

Відновити електропостачання законним шляхом можна буде після сплати суми боргу, сформованого до карантину, та витрат, пов’язаних з повторним підключенням. Закликаємо наших клієнтів бути свідомими та не проводити самовільних несанкціонованих підключень. Це може привести до складання акту про порушення Правил роздрібного ринку електричної енергії, що стане підставою для нарахування штрафу та припинення постачання електроенергії.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.