A-A+vision

Новини

Назад

Довочікуваний ремонт дороги на вулиці Лута виконано завдяки клопотанню депутата Михайла Орліченка

11 вересня 2019, 14:40
148
Діяльність депутатського корпусу

Ремонтні роботи завершено нещодавно. Мешканці цього мікрорайону дуже довго очікували на цю подію. Дорожнє покриття цієї ділянки вже вичерпало свій ресурс та дуже потребувало оновлення. 

«Люди звернулися до нас по допомогу, щоб ми знайшли кошти. Обсяг робіт значний, тому треба було ретельно опрацювати питання та отримати підтримку міста. Це вдалося зробити та запланувати виконання ремонту на кінець літа», - розповідає депутат Михайло Орліченко. 

За словами голови комітету самоорганізації населення «Лучистий» Ольги Астахової, оновили покриття на ділянці від 1 по 37 будинок вулиці Лута. «Ця територія включає змішаний сектор, тут і частина приватних будинків, і багатоповерхових. Більше того, хочу підкреслили, що це ще й шлях учнів до 47-ї школи. Тож, мабуть, не треба наголошувати на важливості виконання цих робіт», - зазначила Астахова. 

У КСН розповідають, що робочі поставились до виконання робіт дуже сумлінно. Окрім якісного покриття, вони прибрали від сміття територію, прилеглу до проїжджої частини.