Новини

Назад

Додаткова фінансова підтримка міста для ОСББ: депутати прийняли відповідний проект рішення

14 березня 2018, 09:51
337
Діяльність депутатського корпусу

Як зазначив директор Департаменту розвитку житлово - комунальної інфраструктури Ігор Бабек, для жителів, які перейшли на нову форму господарювання, місто надало можливість безкоштовно отримати капітальний ремонт одного конструктиву.

Новий проект рішення також передбачає і подальшу допомогу. Бабек завірив, що місто пропонує вигідні умови у вирішенні комунальних питань для підвищення зацікавленості жителів в оновленні свого житла. "Так, якщо мешканці захочуть відремонтувати другий конструктив, то це проводитиметься на умовах співфінансування згідно з бюджетом участі", - говорить він.

На сьогодні у Маріуполі створено 525 ОСББ. В основному, серед конструктивів найчастіше люди вибирають ремонт покрівлі та заміну інженерних мереж будинків.

Завдяки підтримці депутатів міської ради і прийняттю ними рішення про виділення бюджетних коштів з місцевого бюджету згідно з "Програмою підтримки ОСББ ‎2016 - 2021" минулого року були виконані капітальні ремонти 37 крівель, 7 капітальних ремонтів інженерних мереж, у сімох будинках замінені електричні мережі та капітально відремонтована одна відмостка багатоповерхівки.

Цього року планується виконати на 124 будинках за рахунок коштів міського бюджету капітальний ремонт одного конструктиву.