vision

Новини

Назад

#ДоброТи: У Маріуполі дають змогу повірити у себе

19 липня 2018, 14:35
1061
«Маріуполь 240: фарби доброТи»

Повір у себе» - назва одної з громадських організацій Маріуполя. При створенні маріупольці мали добру та світлу мету – допомогти дітям з інвалідністю.  Спільнота допомагає їм розвивати свої таланти та фізичні здібності.

Громадська організація «Міський клуб «Повір у себе» існує з 1997 року. Її створили небайдужі батьки дітей з інвалідністю. Там працює 10 співробітників та 6 волонтерів. Вони надають психологічні, педагогічні та соціально-побутові послуги. Організовують фахові консультації для батьків, організовують дозвілля та санаторно-курортне лікування. Надають послуги з денного догляду.

У закладі такою роботою охоплено біля 210 сімей. Всі вони небайдужі до проблем людей з інвалідністю, тому беруть активну участь у житті організації.

За 21 рік роботи «Повір у себе» є чим похизуватися. Її підопічні стали танцюристами, акторами та на всі руки майстрами. Наприклад, Олексій Дідаш відкрив власний інтернет-магазин, де продають різноманітні сувенірі, які виготовляють люди з важкою формою інвалідністі.

На сайті можна побачити неймовірно гарну біжутерію, вишиті картини, весільні букети, романтичні набори, кухонні підставки та вінки для декору. Виручені гроші «працівники» інтернет-магазину використовують для закупівлі нового матеріалу.

«Виготовлення виробів дозволяє розвивати моторику у людей з інвалідністю. Це дуже добре впливає на їх фізичний стан та розумову діяльність. Наша майстерня допомагає стати людям з інвалідністю самостійними, працьовитими та цілеспрямованими», – зауважила голова правління організації Олена Краченко.