sitemapvision

Новини

Назад

До Маріуполя приїхали перші «автобуси-гармошки»

15 серпня 2019, 12:11
1310
Суспільство

Сьогодні до Маріуполя заїхала третя партія автобусів – п’ять одиниць транспорту. Серед них – три «автобуси-гармошки». Вони зібрані на мінському автозаводі та закуплені в рамках спільного проекту Маріупольської міської ради та Міжнародної фінансової корпорації (IFC).

Згідно з проектом, усього для Маріуполя буде виготовлено 64 автобуси. З них 49 одиниць - «МАЗ 203016» та 15 здвоєних автобусів довжиною 18 метрів марки «МАЗ 215069». На даний час усього до міста прибуло 15 сучасних автобусів. Транспорт проходить технічний контроль і випробування.

 «Автобуси великої місткості будуть використовуватися для роботи на широких вулицях. У рамках реалізації проекту, всього буде поставлено 15 таких транспортних засобів. Усі автобуси мають максимальну комплектацію. Включають кондиціонування кабіни водія та салону, електронні інформаційні системи, маршрутні покажчики, автоматичне оновлення зупинок, відеоспостереження та систему підрахунку пасажирів. Враховані потреби людей з інвалідністю»,  - зауважив директор департаменту транспорту та зв’язку Василь Клат.

Нагадуємо, Маріуполь почав підготовку для роботи транспорту великої місткості. Заступник міського голови Сергій Захаров дав доручення перевірити стан доріг. Відновити й організувати радіуси повороту великих автобусів.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.