vision

Новини

Назад

Для маріупольців починає діяти пільговий тариф для будинків з електроопаленням

01 жовтня 2020, 11:59
143
Суспільство, Житлово-комунальне господарство

З 1 жовтня по 30 квітня діє пільговий тариф на електроенергію для мешканців Маріуполя, які користуються електроопаленням. Про це інформує Електропостачальник YASNO.

Компанія нагадує, що у зазначений період нарахування для будинків з електроопаленням здійснюються з розрахунку:

0,9 грн/кВт·год при споживанні до 3000 кВт·год електроенергії на місяць;

1,68 грн/кВт·год при споживанні понад 3000 кВт·год на місяць. 

З 1 травня по 30 вересня власники помешкань, що обладнані електроопалювальними установками, сплачують за електроенергію за базовим тарифом: 0,9 грн/кВт·год при споживанні до 100 кВт·год та 1,68 грн/кВт·год при споживанні понад 100 кВт·год на місяць.

Нагадаємо, тарифи на електроенергію для населення встановлюються та регулюються державою. Детальна інформація розміщена на сайті електропостачальника YASNO.

Клієнти електропостачальника YASNO можуть оформити пільговий тариф, якщо в будинку встановлені, належним чином приєднані та оформлені електроопалювальні установки. При зміні типу опалення на електричне необхідно спочатку звернутися до оператора системи розподілу, до мереж якого підключений будинок, для внесення змін до договору на розподіл електроенергії. Після цього клієнти звертаються до YASNO для отримання пільгового тарифу на період опалювального сезону.