A-A+vision

Новини

Назад

Для безпеки маріупольців Тепломережа встановлює огорожі під час ремонту

15 листопада 2019, 13:24
304
Суспільство, Житлово-комунальне господарство

На перетині вулиці Італійської і Куїнджі стався аварійний прорив теплотраси. В ході ліквідації прориву співробітники КП «Маріупольтепломережа» замінили близько 100 метрів труби. В екстреному режимі аварія була усунена.

Для безпеки жителів, на місці прориву, було встановлено сучасне стійке пластикове огородження зі світловідбиваючими елементами. За словами начальника Центрального району №1 «Маріупольтепломережа» Олега Березенко, неодноразово фіксувалися випадки його навмисного псування.

«На всіх аварійних об'єктах намагаємося створити комфортні умови і мінімізувати незручності для городян. На даній ділянці нерадиві жителі неодноразово завалювали огорожу. Ми закликаємо маріупольців дбайливо ставиться до комунального майна, яке в першу чергу необхідно для їх безпеки», - зазначив він.

Майстер ділянки центрального району Максим Малюгин розповів, що роботи проводили максимально швидко: «Ліквідували прорив і справили укладання нової труби за два дні. Поки велися роботи змушені були відключати подачу тепла, але щовечора відновлювали, щоб не створювати в сезон опалення додаткових незручностей жителям».

Зараз йдуть роботи по ліквідації розриття - утрамбовують грунт. У планах відновлення асфальтного покриття силами «Маріупольавтодор».

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.