A-A+vision

Новини

Назад

Депутатка Ніна Воробей спільно з комунальними службами вирішує, як зробити небезпечною складну ділянку дороги на 232 кварталі (ФОТО)

07 липня 2020, 15:39
125
Діяльність депутатського корпусу

На вулиці 8 Березня, що у Кальміуському районі, курсують великовантажні автомобілі. Це викликає стурбованість місцевих жителів, адже їх будинки розташовані прямо біля дороги. Були випадки дорожніх пригод, травмувалися люди.

Про проблему маріупольці розповіли депутаткі Ніні Воробей. Вона ініціювала зустріч жителів з керівництвом Кальміуської райадміністрації та підприємством «Маріупольавтодор».

«Тут встановлено знак, який забороняє проїзд великовантажного транспорту, але найчастіше водії не звертають на нього увагу. Люди просили встановити пристрої обмеження швидкості та відеоспостереження, щоб можна було фіксувати порушення правил дорожнього руху. Також запропонували облаштувати на перехрестях пішохідні переходи», - каже депутатка Ніна Воробей.

Представники «Маріупольавтодору» і райадміністрації, обстеживши дану ділянку дороги, прийшли до висновку, що тут можливо встановити три пішохідних переходи і три дорожніх знака.

«Безпека мешканців - перш за все. Через дорогу діти йдуть до школи та в дитячий садок, тут же прокладено трамвайне полотно. Впевнена, що разом з комунальними службами ми вирішимо цю проблему », - підкреслила депутатка Воробей.