A-A+vision

Новини

Назад

Депутати підтримали проєкти-рішення щодо реалізації проекту з поліпшення водозабезпечення міста

27 лютого 2020, 11:50
151
Суспільство, Житлово-комунальне господарство

На 50 сесії міської ради депутати підтримали участь Маріуполя в інвестиційному проекті щодо поліпшення якості водозабезпечення міста. Нагадаємо, Уряди України та Франції підписали Договір про підтримку проєкту з постачання питною водою Маріуполя. Держава виступає гарантом реалізації проєкту.

Нагадаємо, ініціатива дозволить модернізувати систему надання житлово-комунальних послуг, підвищити якість питної води, забезпечити водопостачання та зменшити витрату води. Також він передбачає розробку до 2040 року Генерального плану щодо вдосконалення системи водопостачання та водовідведення міста.

Уряд Франції виділить на реалізацію проєкту пільговий кредит в розмірі 64 млн євро. Це дозволить жителям міста отримувати якісну питну воду.

Реалізація пройде в кілька етапів. Перший включає проєктно-вишукувальні роботи та планування. Його мета - мінімізувати вплив на навколишнє середовище системи водопостачання та оптимізувати інтеграцію заводу з виробництва питної води в нинішню систему. Після цього місто зможе перейти до основного етапу. Він включає будівництво заводу з виробництва питної води і організацію забору води.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.