Новини

Назад

Депутати нагородили школярів - переможців поетичного конкурсу (ФОТОРЕПОРТАЖ)

23 травня 2019, 12:08
162
Діяльність депутатського корпусу

Сьогодні урочисто підбили підсумки віршованого загальноміського конкурсу «Мій депутат». Нагадаємо, поетичний марафон був оголошений серед учнівської молоді Маріуполя.

Як зазначив секретар Маріупольської міської ради Степан Махсма, при відборі робіт було цікаво вивчати тексти конкурсантів. «В черговий раз ми переконалися, що у нас ростуть талановиті, неординарні, сміливі й допитливі діти. Вітаю переможців, у вас велике майбутнє. Головне та першочергове завдання міської влади - забезпечити вас якісною освітою, гідними умовами для життя і розвитку», - сказав секретар ради. Він також подякував педагогічним колективам, яким вдалося мотивувати дітей на участь в конкурсі.

Була сформована конкурсна комісія з представників депутатського корпусу для аналізу робіт і відбору переможців. Депутат міської ради, член конкурсної комісії Володимир Яковенко зазначив, що критерії, за якими визначалися переможці наступні: роботи на українській мові, без прив'язки до конкретного депутата та виключно бачення діяльності депутатів міської ради.

За підсумками розгляду робіт, перше місце зайняла учениця 9 класу ЗОШ № 31 - Сиротюкова Катерина (14 років). Дівчину нагородили подякою міського голови Вадима Бойченка, вручили пам'ятний подарунок і сувенірну брендовану продукцію Маріуполя.

Друге місце присвоїли учениці 9 класу спеціалізованої школи № 5 - Вищекус Анастасії (15 років), а третє місце віддали учениці 6 класу «колегіум-школи» № 28 - Клименко Марії (11 років).

Всього на конкурс надійшло понад 50 творчих робіт.

Публікуємо роботу переможця:

Мій депутат, я голос віддаю за Вас!

Сьогодні твір писали ми про депутата.

Послухайте ж із вуст дітлахів,

Бо сперечались ми завзято,

Який він, депутат, що без гріхів?

А диспут просто закінчився.

І не потрібно зайвих слів.

Щоб чесним і порядним залишився

І працював на благо виборців.

Що треба нам, простому люду?

Життя найкращого і мирних днів,

Щоб сміх і радість розліталися повсюди,

І матері щоб не боялись за синів.

А депутат, якщо народ свій любить,

Робитиме все те, що обіцяв.

Авторитет тоді свій не загубить,

Тому що плідно працював.

І люди будуть вдячні депутату.

Для виборів коли настане час,

Щоб кожний з нас міг гордо так казати:

«Мій депутат, я голос віддаю за Вас!»