A-A+vision

Новини

Назад

Депутати Лілія Борисенко і Володимир Жигіль: Створюємо комфортні і безпечні дороги у дворах маріупольців (ФОТОРЕПОРТАЖ)

16 вересня 2020, 16:20
178
Діяльність депутатського корпусу

Жителі вулиці Горлівської активно створювали ОСББ. Тому не дивно, що тут реалізовано кілька проектів «Затишний двір».

«Як тільки з'являється «Затишний двір», відразу програють застарілі дороги, що знаходяться поруч. Разом з мешканцями та депутаткою Лілею Борисенко вирішили, що аварійну ділянку дороги теж терміново треба ремонтувати», - розповідає голова КСН «Жемчужний» Ольга Крехович.

«Ми прийняли абсолютно вірне, хазяйське рішення. Оновлений, упорядкований двір прекрасно поєднується з новою дорогою. На це і націлена наша робота, як депутатів. Діалог з жителями завжди сприяє народженню гарних ідей і пропозицій », - впевнена депутатка Лілія Борисенко.
Оновлення вимагала і внутрішньоквартальна територія на вулиці Гугеля, 22.

«Тут житлові будинки, які були побудовані ще в 33 році. Дорожнє покриття не бачило капремонтів з того часу. Місцеві жителі звернулися за допомогою до депутата Володимира Жигілія. Питання відпрацьовано в райадміністрації, підприємство «Маріупольавтодор» якісно виконало капітальний ремонт території », - говорить голова КСН «Успенівка» Світлана Колесникова.

«Сьогодні у дворі 22 будинку на вулиці Гугеля багато дітвори. Діти катаються на велосипедах і скейтах, чого раніше не могли собі дозволити. Зробити кожен двір комфортним і безпечним, - такі завдання міський голова Вадим Бойченко ставить перед своєю командою. І ми поетапно оновимо кожен маріупольський двір», - резюмував депутат Володимир Жигіль.