A-A+vision

Новини

Назад

Депутати Юрій Дорошенко і Світлана Ситник: сервіс «Депутат у смартфоні» допомагає нам ще ефективніше співпрацювати з нашими мешканцями

10 серпня 2020, 17:20
159
Діяльність депутатського корпусу

Цього разу обидва депутати розв’язували транспортні питання маріупольців.

Так, до Юрія Дорошенка, який є головою профільної депутатської комісії з питань промисловості, транспорту та зв’язку, звернулася мешканка вулиці Митрополитської. Жінка просить посприяти у вирішенні питання транспортної розв’язки. А саме організувати роботу маршрутів, які будуть курсувати з Кальміуського району до АС-2 через вулицю Митрополитську. 

«Саме там мешкає заявниця. Її питання обговорили в профільному департаменті. Транспортні маршрути в Маріуполі розробляються для зручного пересування наших мешканців. Ми збираємо звернення людей, аналізуємо разом з департаментом створюємо схеми маршрутів міського транспорту. Так само і ця заявниця не залишиться без відгуку. Тому, що транспортна модель Маріуполя продовжує розвиватися. У вересні ми очікуємо на нове поповнення парку, а це ще 30 сучасних тролейбусів», - розповідає депутат Юрій Дорошенко.

Звернення до депутатки Світлани Ситник трохи іншого характеру, але теж стосується комфорту. Мешканці вулиці Верхній блок просять встановити на зупинці між залізничним вокзалом і школою №17 лавочку для очікування.

«Опрацювали і це питання разом з Центральною райадміністрацією, і «Маріупольавтодором». Комунальники внесли завдання у свої плани. В кінці третього  кварталу мешканці Правобережжя отримають місця для очікування», - зазначає Світлана Ситник.  

 Нагадуємо, що своє звернення до депутатів можна направити через Контакт-центр. Телефони: 15-55 (зі стаціонарного), 067-345-1555, 050-345-1555Нагадуємо, що своє звернення до депутатів можна направити через Контакт-центр. 

Телефони: 15-55 (зі стаціонарного), 067-345-1555, 050-345-1555