Новини

Назад

Депутатам нададуть проект рішення про збільшення штату фахівців в інклюзивних центрах

14 березня 2019, 15:08
224
Діяльність депутатського корпусу

Кількість дітей, яким потрібні додаткові психолого-педагогічні послуги, постійно збільшується. Тому необхідно ввести ще штатні одиниці. Департаментом освіти розроблено відповідний проект рішення «Про затвердження штатного розкладу інклюзивно-ресурсних центрів Маріуполя».

У процесі моніторингу охоплення дітей з особливими освітніми потребами, було виявлено, що кількість учнів у віці від 2 до 18 років, яким потрібні додаткові корекційно-розвиваючі заняття, значно перевищує кількість фахівців інклюзивно-ресурсних центрів.

Слід зазначити, що під час занять одним фахівцем здійснюється надання послуг 12-15 учням. Але певні категорії дітей з особливими освітніми потребами поки не охоплені наданням психолого-педагогічних та корекційно-розвивальних послуг через відсутність в штатних розписах співробітників певного напрямку. Зокрема, потрібні вчителі-логопеди, вчителі - дефектологи, практичні психологи.

Цей проект рішення передбачає введення необхідних фахівців для більш якісного навчання та розвитку дітей. Проект розглянуть на постійних комісіях і винесуть на пленарне засідання.