Новини

Назад

Депутат Оксана Гринько допомагала знайти компромісне рішення транспортної проблеми жителів селища Західного (ФОТОРЕПОРТАЖ)

11 лютого 2019, 12:34
238
Діяльність депутатського корпусу

Щоб обговорити проблему логістики депутат Гринько на численні прохання жителів організувала зустріч з профільним заступником міського голови Сергієм Захаровим, керівництвом департаменту транспорту і зв'язку і МТТУ. Приводом стало рішення про скасування тролейбусного маршруту № 1.

«Ми зібралися, щоб знайти компромісне вирішення питання транспортного забезпечення віддаленого селища. Пропоную вислухати пропозиції всіх та ґрунтуючись на висновках фахівців, думаю ми розв’яжемо проблему», - розпочала зустріч депутат Оксана Гринько.

До жителів звернувся заступник міського голови Сергій Захаров. «На сьогоднішній день бюджет міста на рік прийнято. 188 млн. грн. - сума, виділена на транспортні витрати. Тому ми маємо постійно аналізувати рентабельність маршрутів, виходячи з пасажиропотоку і популярності. Це робиться для того, аби грамотно використовувати ці кошти», - зазначив він.

Директор департаменту транспорту і зв'язку Василь Клат вже неодноразово спілкувався з головою комітету «Селище Західний» Любов'ю Кукуш. Він розповів, що незабаром для міста закуплять нові тролейбуси й автобуси, які будуть курсувати, в тому числі, і в цьому напрямку.

Близько двох годин обговорень дали свій результат - з сьогоднішнього дня організовано роботу (в робочі дні) тролейбусного маршруту №1 у напрямку «с. Кіровка - ТФД - пл. Визволення» за зміненою схемою руху.

Оновлена схема і розклад руху тролейбусного маршруту №1 напрямком «с. Кіровка - ТФД - пл.Визволення» доступні на сайті http://martrans.gov.ua/, і http://m.martrans.gov.ua/.