vision

Новини

Назад

Центр зайнятості провів конференцію на тему працевлаштування на металургійні підприємства

23 вересня 2020, 10:34
113
Суспільство

Маріупольський центр зайнятості провів ряд ZOOM конференцій на тему навчання та подальшої кар’єри на металургійних підприємствах. Серед учасників були представники навчальних закладів професійної освіти міста та «Метінвест Бізнес сервіс» та куратори з Києва та Кривого Рогу.

Директор міського центру зайнятості Юрій Чуприн проінформував, що навчання проводиться за умови укладання договору на працевлаштування після його закінчення. Воно може проходити в навчальних закладах Маріуполя, або в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Регіональна менеджерка Центру Кар’єри Метінвест у Маріуполі Яніна Войцеховська розповіла про професії, за якими існує гостра потреба у активів металургійного гіганту України: «Підприємство має постійно існуючу потребу у робітничих кадрах за професіями верстатник широкого профілю, оператор верстатів з програмним керуванням, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

Також на зустрічах були розглянуті питання участі навчальних закладів у відборі для організації професійного навчання шукачів роботи Донецької області та відбору кандидатів для навчання за вказаними професіями.