A-A+vision

Новини

Назад

Центр зайнятості допомагає у працевлаштуванні новим маріупольцям

14 серпня 2019, 17:22
216
Суспільство

Маріупольський міський центр зайнятості активно співпрацює роботодавцями, які працевлаштовують шукачів роботи з числа переселенців. Серед таких підприємниця Надія Зіпа-Черникова, яка формує злагоджену команду працівників та успішно розвиває свій бізнес.

Одним із членів цієї команди стала Ірина Мороз. У зв'язку зі збройним конфліктом жінка була змушена покинути рідне селище та переїхати до Маріуполя. Після кількох спроб самостійно знайти роботу, пані Ірина звернулася за допомогою до Маріупольського міського центру зайнятості.

Кар’єрна радниця разом з жінкою склали індивідуальний план. У плані надання послуг були визначені результат профілювання, індивідуальні особливості, перелік заходів і послуг щодо сприяння працевлаштуванню, визначені строки та результати їх проведення, зобов'язання сторін щодо виконання такого плану. Потім розпочалася активна фаза пошуку: підбиралися вакансії, видавалися направлення на співбесіди.  Незабаром робота була знайдена. Вона відповідала професійному досвіду Ірини.

«Я дуже вдячна фахівцям центру зайнятості за підтримку і кваліфіковану допомогу у працевлаштуванні. Сьогодні я цілком впевнена, що у будь-якій скрутній ситуації не можна впадати у розпач, а потрібно рухатись лише вперед», - каже героїня. 

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.