Новини

Назад

Біля двох тисяч маріупольців отримають допомогу на придбання твердого палива

14 листопада 2017, 13:26
238

У Маріуполі запрацювала міська програма виділення матеріальної допомоги на одноразове придбання твердого палива для малозабезпечених громадян. На реалізацію проекту виділено більше 4, 4 млн гривень з міського бюджету. Кошти отримають близько двох тисяч людей, які користуються державною підтримкою.  

«Відповідно до постанови Кабінету Міністрів, при розрахунку пільг та субсидій, береться розрахункова ціна вугля у Донецькій області – 2162 грн за тону. Тоді як у Маріуполі мінімальна вартість за тону складає 3800 грн. Фактично жителі не покривають вартість вугілля мінімум на 75%», - відзначив директор департаменту соціального захисту населення Андрій Ремпель.

За дорученням міського голови, питання вивчили та підготували відповідний проект рішення на отримання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які мають пільги та оформили субсидію. Таких у Маріуполі близько двох тисяч. Середній розмір виплати складатиме 2000 грн. 

Заявки формують управління соціального захисту населення та територіальні центри. Подали документи на виділення допомоги більше 1400 людей. Протягом поточного тижня планують завершити процедуру оформлення, а до кінця листопада – виплатити допомогу.