A-A+vision

Новини

Назад

Безкоштовні тренування від «М-спорт» по одному посиланню: у Маріуполі працює інтерактивна карта спорту

12 серпня 2020, 15:31
198
Спорт

Щоб дізнатися локацію і види безкоштовних спортивних клубів досить зайти на сайт компанії «М-спорт». Відкрити інтерактивну карту і відфільтрувати необхідні об'єкти. Сортування доступне за видами спорту, району міста, розташуванню локацій і спортивним подіям. Після - на карті відображається значок з усією необхідною інформацією.

«Так, наші клуби стають ще доступнішими для маріупольців. Кожен може обрати  тренування на свій смак і на зручній локації. Прийти, знайти однодумців і абсолютно безкоштовно тренуватися», - зазначила фахівець з розвитку спорту компанії Тетяна Мельник.

Всього в Маріуполі 66 клубів. Футбол, баскетбол, волейбол, біг, кроссфіт і табата - це тільки маленький перелік доступних тренувань для дорослих і дітей. Щомісяця їх відвідують близько 4 тис маріупольців.

За словами директора ККП «М-Спорт» Едуарда Мельника, місія компанії - 40% спортивних маріупольців.

«На момент створення нашого підприємства, в Маріуполі займалися спортом 12% жителів. Сьогодні цей показник збільшився вдвічі. Продовжує працювати мотиваційна програма і для лідерів спорту», - зазначив Едуард Мельник.

Так, якщо у вас є улюблений спортивний напрямок і як мінімум 20 однодумців, то ви вже можете почати розвивати ваш улюблений спорт в рідному місті. Підтримка компанії здійснюється за кількома напрямками. Лідерам спорту орендують приміщення, оплачують роботу тренера і одноразово закуповують необхідний для тренувань інвентар.

Варто відзначити, тренери проходять навчання з надання першої медичної допомоги, спортивного менеджменту, ОФП і отримують офіційні свідоцтва.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.

фото: "М-спорт"