Жіночий хокей: Перші перемоги «Маріуполя» на льоду

14 червня 2021, 11:26
516
Спорт

На вихідних  льодова арена «Mariupol Ice Center» приймала змагання з хокею серед жіночих команд. Вони пройшли в рамках четвертого матчу першого в історії Української хокейної асоціації «Кубок Азовського моря».  Маріупольські спортсменки впевнено обіграли київських суперниць  команди «Автомобіліст».

Наші хокеїстки здобули першу перемогу на турнірі. Пента-трик у матчі оформила Інна Козуб. Уже в стартовому періоді маріупольчанки відправили у ворота  суперниць п'ять шайб. У другому періоді  вони продовжили атакувати та закинули ще три шайби. На такій переможній ноті продовжився увесь матч. Так, ХК «Маріуполь» подолав суперниць з рахунком 12:0.

Також вчора відбулися ще чотири гри, з яких дві - фінальні. Так, «Маріуполь» став призером і посів третє місце. Також наші гравці були відзначені нагородами. Кращим нападником стала - Катерина Кочерга, а кращим воротарем – Ганна Харківська.