vision

Новини

Назад

ДТЕК поліпшить електропостачання Маріуполя

23 лютого 2021, 10:52
161
Житлово-комунальне господарство

За інформацією ДТЕК Високовольтні мережі, інвестиційну програму компанії збільшили на 35% в порівнянні з 2020 роком. Головні проєкти спрямовані на реконструкцію та технічне переоснащення 12 підстанцій 110 і 35 кВ. Це підвищить їх надійність і поліпшить якість електропостачання.

Інвестиції будуть спрямовані на поліпшення якості електропостачання клієнтів відповідно до планових показників, які визначає держрегулятор НКРЕКП: скорочення втрат електроенергії в електромережах і показника SAIDI (часу відключення електроенергії). Заміна старого комутаційного обладнання підстанцій на сучасне, технічне переоснащення пристроїв релейного захисту, автоматики і телемеханіки дозволить поліпшити електропостачання Маріуполя, Дружківки, Костянтинівки, Курахове, Волноваського, Бахмутського, Добропільського, Слов'янського районів. Загальна вартість проєктів – 123 млн грн.

Пріоритетним напрямком інвестиційної програми - розвиток автоматизованих систем диспетчерсько-технологічного управління, телемеханіки та каналів зв'язку, IT-технологій, технічне переоснащення геоінформаційної системи. Усе все для поліпшення якості енергопостачання Донецької області.