vision

Новини

Назад

Відбулось перше засідання робочої групи з розробки Регламенту міської ради (ФОТОРЕПОРТАЖ)

24 листопада 2020, 15:44
282
Діяльність депутатського корпусу

Сьогодні робоча група почала розглядати проєкт Регламенту Маріупольської міської ради. Секретар ради Ксенія Сухова привітала всіх учасників та підкреслила, що результатом спільних напрацювань має стати якісно нова редакція важливого документу, яким буде керуватись міська рада під час сесійної роботи. «Маючи практику минулого скликання, юридичний департамент вбачає за необхідне провести обговорення змісту документу, аби покращити наші робочі процеси. Сьогодні ми над цим працюємо та чекаємо від кожного учасника пропозицій», - зазначила Ксенія Сухова.

Доповідав директор юридичного департаменту Максим Пасько. Він ознайомив депутатів з усіма статтями Регламенту, до кожного розділу надав професійний коментар з посилання на законодавчу базу та відповів на питання членів робочої групи.

«Я хочу зроби таке порівняння, що Регламент ради – це своєрідна Конституція. Це ті статті, які впорядкують діяльність депутатського корпусу та ради в цілому, і саме вам вирішувати, яка редакція цього документу продуктивно позначиться на подальшій роботі міської ради VIII скликання», - зауважив Пасько.

Після обговорення та пропозицій, Ксенія Сухова подякувала усім членам групи за плідну працю. «Всі доповнення та редагування увійдуть до протоколу. Ще раз підкреслюю, мета нашої праці – підвищити індекс прозорості роботи міської ради та покращити процеси прийняття рішень», - резюмувала секретар ради.

Остаточний проект Регламенту буде винесено на сесію міської ради, де депутатський корпус прийме рішення.