vision

Новини

Назад

Новий вигляд занедбаних пустирів: на Гавані борються зі звалищами

24 листопада 2020, 14:36
187
Діяльність депутатського корпусу

Жителі вулиці Линника вдячні своєму комітету самоорганізації населення та Приморській райадміністрації за те, що привели до належного вигляду сусідню з їх дворами територію.

Після звернення активу КСН «Селище Слобідка-Гавань» до Приморської райадміністрації, на цій ділянці почалися роботи.  Відразу прибрали старі насадження і покосили траву.  Також комунальники ліквідували тут стихійне звалище.

Голова КСН «Селище Слобідка-Гавань» Єлизавета Коновчук розповіла, що колись тут був будинок.  Згодом він зруйнувався, а спадкоємці так і не з’явилися.  «До комітету звернулися жителі сусідніх будинків.  Вони скаржилися, що безхазяйний двір перетворився на сміттєзвалище, а поруч знаходиться зливова каналізація, яка засмічується відходами», - зазначила голова.

За словами Єлизавети Коновчук, на території є ще безхазяйні ділянки.  «Є й двори, що мають господарів, які там не з'являються.  На приватну територію ми не можемо зайти.  І це теж важливий аспект, якому потрібно приділяти увагу.  Впевнена, що у тандемі жителі-КСН-райадміністрація, такі питання  будуть вирішуватися більш оперативно», - резюмувала Коновчук.