vision

Новини

Назад

Депутатка Лілія Борисенко: «Безпека дітей і пішоходів - перш за все» (ФОТО)

20 жовтня 2020, 11:20
125
Діяльність депутатського корпусу

Дорога на проспекті Перемоги, біля будинків № 94-96, була розбитою. Після того, як її капітально відремонтували, автомобілі почали їздити з перевищенням швидкості, що створювало небезпеку для місцевих жителів. «Ця дорога розділяє приватний і державний сектор. У дворах багатоповерхівок грають діти, які можуть вибігти на дорогу. Та й для жителів приватного сектора така ситуація була не безпечною», - говорить голова КСН «Перлинний» Ольга Крехович.

Жителі зібрали підписи і звернулися до депутатки Лілії Борисенко, щоб вона допомогла у вирішенні питання установки пристроїв обмеження швидкості руху автомобілів.

Депутатка підключила Лівобережну райадміністрацію і патрульну поліцію. Був складений проект і після отримання техзавдання, «Маріупольавтодор» приступив до роботи.

«Це був тривалий процес, тому що пристрої обмеження швидкості встановлювали не на дворі, а на проїжджій частині. Потрібно було дотриматися всіх вимог у вирішенні цього питання. Але, безпека дітей і пішоходів насамперед. Щоб не сталася надзвичайна подія, разом з комунальниками і поліцією ми оперативно вирішили проблему», - підкреслила депутатка Борисенко.