vision

Новини

Назад

За благоустроєм приватного сектора - стрімкий розвиток громад

30 вересня 2020, 11:46
164
Діяльність депутатського корпусу

Однією з важливих проблем для жителів КСН «Правий беріг» була забита зливова каналізація.  «Через несправний стан вода текла по схилу з вулиці Торгової до вул. Нижні Аджахи.  Особливо ситуація погіршувалася в осінньо-зимовий період.  Під час морозів тут була суцільна ковзанка», - розповідає голова КСН «Правий берег» Ніна Охріменко.

Рішенням цієї проблеми займалася депутат Світлана Ситник.  Також жителі звернулися з питанням розчищення ливньовки до її колеги по депутатському корпусу Дмитра Мирошниченка.  Спільно з Центральною райадміністрацією представникам міської влади вдалося змінити ситуацію.  До робіт було залучено «Маріупольавтодор», робочі розчистили злив.

Депутати вважають, що сьогодні, як ніколи, важливо звертати увагу на приватний сектор.  «Правий берег - це старий район міста, і комунальних питань тут вистачає.  Звичайно, те що не робилося десятиліттями, відразу вирішити неможливо.  Сьогодні розчистили ливньовку, і тим самим, зробили ще один крок до впорядкування селища», - зазначив депутат Дмитро Мирошниченко.

Про проблеми жителів Правого берега добре знає Світлана Ситник.  «Завдяки зусиллям міської влади тут з'явилася амбулаторія.  Зараз працюємо над тим, щоб на селищі відкрили аптечний пункт.  Питань, які належить вирішити багато: це і дороги, і зовнішнє освітлення.  За ініціативи мера Вадима Бойченка у місті реалізується програма «Місто без околиць», у межах якої наші віддалені райони набувають нового вигляду», - підкреслила депутат Ситник.