vision

Новини

Назад

Депутат Володимир Яковенко: «Виконуємо роботи по благоустрою пішохідної зони, щоб створити безпечні умови для дітей, які йдуть до школи»

29 вересня 2020, 09:32
161
Діяльність депутатського корпусу

Тротуар на вулиці Земській перетворився на ділянку, яка заросла травою. «По цій вулиці школярі з Гавані йдуть у ЗОШ №37. Через високу рослинність по тротуару було складно ходити.  Тому діти йшли у школу по проїжджій частині, а це небезпечно», - розповідає голова КСН «Селище Слободка-Гавань» Єлизавета Коновчук.

Жителі звернулися до депутата Володимира Яковенка. Вони просили вирішити питання з покосу трави на ділянці від 16 до 23 будинків на вулиці Земської. До вирішення проблеми приєдналася Приморська райадміністрація. Було направлено звернення у КП «Зеленбуд» і бригада працівників провела покіс трави.

 «З ініціативи жителів пройшла толока, тротуар розчистили від сміття, який накопичувався роками. Провівши роботи з благоустрою пішохідної зони, ми надали безпеку дітям, які йдуть до школи», - сказав Володимир Яковенко.

Він також підкреслив, що сьогодні міська влада робить все, щоб життя у окраїнних селищах, за ступенем комфорту, було максимально наближено до центральних районів. «І це ініціативи нашого мера Вадима Бойченка, які ми продовжимо втілювати у життя», - резюмував депутат Яковенко.