vision

Новини

Назад

Депутатка Лілія Борисенко: «Разом з комунальниками на Лівобережжі ми упорядкували ще одну локацію для проведення дозвілля жителів» (ФОТО)

21 вересня 2020, 11:39
125
Діяльність депутатського корпусу

Поруч з будинком №160-А на вулиці Азовстальській знаходиться майданчик, де КСН «Жемчужний» проводить різні заходи. «Тут виступають вихованці центру дитячо-юнацької творчості «Стимул», проводяться свята й спортивні змагання громади «Жемчужний». Але замість зручного покриття на майданчику був шлак. Це пил та дискомфорт», - говорить голова КСН «Жемчужний» Ольга Крехович.

З проханням допомогти у асфальтування цієї ділянки жителі звернулися до депутата Лілії Борисенко. За вирішення проблеми вона взялася разом з комунальниками. Підрядники провели асфальтування майданчика.

 «Це місце - своєрідна сцена, де діти та дорослі співають, танцюють, проводять свята та збори.  І ми намагалися створити для них комфорт. Такі завдання перед нами ставить міський голова Вадим Бойченко. Наша спільна мета - відновити усі внутрішньодворові території у Маріуполі. Разом з комунальниками ми створили ще одну впорядковану локацію для проведення дозвілля жителів Лівобережжя», - підкреслила депутатка Борисенко.