A-A+vision

Новини

Назад

Депутат Юрій Дорошенко: «Сьогодні ми відновлюємо дороги та комунікації приватного сектору, які не ремонтувалися десятиліттями (ФОТО)

15 вересня 2020, 15:08
148
Діяльність депутатського корпусу

Жителі приватного сектору на провулку Целиному брали участь у міні-проекті по заміні труб холодного водопостачання.  «Після проведених «Міськводоканалом» робіт, залишилися розриття.  Люди звернулися до депутата Юрія Дорошенка з проханням вирішити питання благоустрою цієї території», - розповідає голова КСН «Найдьонівка» Ольга Хмиз.

Депутат знайшов підтримку у Лівобережній райадміністрації.  Після визначення обсягу робіт, дорожники почали ремонт. Загальна площа заасфальтованої ділянки близько 140 м.кв.

Як зазначив депутат, мешканці приватного сектору десятиліттями чекали ремонтів комунікацій та доріг.  «Сьогодні ми у всіх районах міста відновлюємо дороги й комунікації приватного сектора.  Добре, що місто робить благоустрій не тільки у дворах багатоповерхівок, а й приділяє особливу увагу проблемам мешканців приватного сектору.  Маріуполь без околиць - один з головних напрямків, який поетапно реалізує мер Вадим Бойченко та депутатський корпус», - зазначив Юрій Дорошенко.